Μετά το κάλεσμα του κ. Σωτήρη Καραμαγκιώλη (Hygiene Service) και την παρουσία εκπροσώπων του συνόλου των ομάδων που συμμετείχαν στην άκρως επιτυχημένη περσινή διοργάνωση της ΕΣ Κάδμος – Εργασιακό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Θήβας -, πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Τετάρτης 2 Φεβρουαρίου, η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας του Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ.
Στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στην Ακαδημία Καφέ παραβρέθηκε ο Δήμαρχος Θηβαίων Γιώργος Αναστασίου, ο οποίος μαζί με το πρόεδρο της ΕΣ Κάδμος Ταξιάρχη Καρανάσιο, έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα και ευχήθηκαν υγεία και καλοτυχία για την νέα χρονιά.
Το φλουρί κέρδισε ο Τάσος Ιωάννου, παίκτης της ALFA OMEGA και το αναμνηστικό δώρο του παρέλαβε από τον κ. Καρανάσιο.
Η εκδήλωση ολοκληρώθηκε με την υπόσχεση ΟΛΩΝ, πως μιας και “κάνουμε αυτό που αγαπάμε”, το 2ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Θήβας θα είναι γεμάτο εκπλήξεις και όμορφες μπασκετικές στιγμές……μείνετε συντονισμένοι….
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/2023-ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ-ΠΙΤΑ-1.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/2023-ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ-ΠΙΤΑ-2.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/2023-ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ-ΠΙΤΑ-3.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/2023-ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ-ΠΙΤΑ-4.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/2023-ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ-ΠΙΤΑ-5.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/2023-ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ-ΠΙΤΑ-6.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/2023-ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ-ΠΙΤΑ-7.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/2023-ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ-ΠΙΤΑ-8.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/2023-ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ-ΠΙΤΑ-9.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/2023-ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ-ΠΙΤΑ-10.jpg)