![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2022/02/image.png)
Το Σάββατο 26/02/2022 στις 18:00, ο Κάδμος υποδέχεται στο Κλειστό γήπεδο Θήβας “Ανδρέας Ερρίκος Χατζόπουλος” τον Άρη Αμφίκλειας στο πλαίσιο του πρωταθλήματος της Α’ ΕΣΚΑΣΕ.
Θα τηρηθούν τα απαραίτητα υγειονομικά πρωτόκολλα.
Α' ΕΣΚΑΣΕ
Το Σάββατο 26/02/2022 στις 18:00, ο Κάδμος υποδέχεται στο Κλειστό γήπεδο Θήβας “Ανδρέας Ερρίκος Χατζόπουλος” τον Άρη Αμφίκλειας στο πλαίσιο του πρωταθλήματος της Α’ ΕΣΚΑΣΕ.
Θα τηρηθούν τα απαραίτητα υγειονομικά πρωτόκολλα.