![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/1-IMG_20230127_214640.jpg)
Στο περιθώριο της προπόνησης στο κλειστό γήπεδο μπάσκετ “Ερρίκος Χατζόπουλος”, την Παρασκευή 27 Ιανουαρίου, ο Κάδμος έκοψε πίτα για το αντρικό, εφηβικό και παιδικό του τμήμα!
Οι τυχεροί της πίτας ήταν ο Δημήτρης Δουρούκης και ο Έκτορας Μπότσης που βρήκαν τα φλουριά, με το Διοικητικό Συμβούλιο, τους προπονητές και τους αθλητές της ομάδας να εύχονται υγεία και επιτυχίες για τη συνέχεια των πρωταθλημάτων μας.
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/01-IMG_20230127_213726.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/02-IMG_20230127_213733.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/03-IMG_20230127_213756.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/04-IMG_20230127_213809.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/05-IMG_20230127_213903.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/06-IMG_20230127_213930.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/07-IMG_20230127_213951.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/08-IMG_20230127_214010.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/09-IMG_20230127_214446.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/01/10-IMG_20230127_214447.jpg)