Κοπή βασιλόπιτας πραγματοποίησαν την Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου στο “Ερρίκος Χατζόπουλος”, τα τμήματα Νεάνιδων, Κορασίδων και Παγκορασίδων του Κάδμου.
Την κοπή πίτας πραγματοποίησε ο Πρόεδρος του Σωματείου, κ. Ταξιάρχης Καρανάσιος, ενώ το παρών έδωσαν ο Αντιπρόεδρος κ. Μπόγρης Πολυνείκης, οι υπεύθυνοι των Ακαδημιών, οι αθλήτριες και ο προπονητής τους, κ. Παναγιώτης Παπαδάκης.
Μέσα σ’ εξαιρετικό κλίμα, ο κ. Καρανάσιος ευχήθηκε καλή χρονιά σε όλη την Οικογένεια της Ακαδημίας Μπάσκετ γυναικών του Κάδμου, αναλαμβάνοντας στη συνέχεια την κοπή της βασιλόπιτας.
Η τυχερή της βραδιάς ήταν η Μελίνα Μαργαρίτη, που της ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες.
Καλή χρονιά!
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/1-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ-1.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/4-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ-8.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/5-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ-7.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/6-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ-5.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/8-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ-3.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/7-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ-4.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2023/02/3-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ-9.jpg)