Με χαμόγελα και όμορφες στιγμές η χθεσινή βραδιά του 1ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ Θήβας ανέδειξε νικητή την Hygiene Service κατακτώντας την 3η θέση στο Τουρνουά.
Η ομάδα του Σωτήρη Καραμαγκιώλη ήταν από την αρχή μπροστά στο σκορ νικώντας τον μικρό τελικό απέναντι στη πολύ δυνατή και με πολλές ελλείψεις ομάδα ΝΕΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ με σκορ 80-59.
Αναλυτικά ο χθεσινός αγώνας:
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2022/07/3η-ΘΕΣΗ-1.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2022/07/3η-ΘΕΣΗ-2.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2022/07/3η-ΘΕΣΗ-3.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2022/07/3η-ΘΕΣΗ-4.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2022/07/3η-ΘΕΣΗ-5.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2022/07/3η-ΘΕΣΗ-3-1.jpg)
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2022/07/3η-ΘΕΣΗ-COLLAGE.jpg)
Στην σελίδα ergasiako.kadmosbc.gr θα ενημερώνεστε για τα αποτελέσματα των αγώνων, καθώς και για στατιστικά, video και δηλώσεις εκπροσώπων των ομάδων.
Η απονομή του κυπέλου και των μεταλλίων για την νικήτρια ομάδα, έγινε από τον Αντιπρόεδρο της Ε.Σ. ΚΑΔΜΟΣ κ. Γεώργιο Θανάσαινα.
Μαζί μας ήταν και ο Ιατρικός Σύλλογος Θήβας που με την πρωτοβουλία της Προέδρου κας Φιλιώς Πρωτόπαππα, περισυνέλεξε δείγμα από το σάλιο εθελοντών για την Τράπεζα Εθελοντών Δοτών Μυελού των Οστών «Όραμα Ελπίδας».
![](https://kadmosbc.gr/site/wp-content/uploads/2022/07/292611795_470593468399973_353074629371059583_n.jpg)