ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος 16-110
Διαιτητές: Γκογκορώσης.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:3-34, 7-24, 5-36, 1-16.
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Φραγκούλης): Πέππας 3, Καρατζάς, Παναγούλιας, Αντωνίου 9 (1), Κουκουσούλας 2, Μπέζας, Λέκκας, Κόκκοτας, Σαραϊλης 2, Γκιόκεζας, Λένος.
ΚΑΔΜΟΣ (Αναστασίου): Γιαννακός 6, Τούντας 17 (4), Αναστασίου 16 (2), Κονσολάκης 10, Τσάλεζας 9 (1), Αξιώτης, Καρανάσιος 18 (1),...
Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Πρεμιέρα στο ρελαντί! Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας 99-58
Στο ανακαινισμένο κλειστό της Θήβας ο Κάδμος μπήκε φουριόζος στο νέο πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ και με πολύ καλή εμφάνιση στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα, νίκησε τον νεοφώτιστο Απόλλωνα Χαλκίδας με το ευρύ 99-58!
Η ομάδα του Αναστασίου πιστοποίησε πάνω...
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος 36-87 (photo album)
Για το πρωτάθλημα κορασίδων ο Ερμής Σχηματαρίου υποδέχθηκε τον Κάδμο με την ομάδα της Θήβας να επικρατεί με 36-87.
Διαιτητές: Χαϊνά-Τσάλας Ι.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 1-27, 17-48, 27-74, 36-87.
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Γιαννακόπουλος-Σαββίδου): Λαθήρα 7 (1), Ελευθεριάνου 6, Βενιέρη 4, Βάβου, Γκιόκεζα, Δεσίπρη 8 (1), Αργυρίου...
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου 44-35
Διαιτητές: Γερονικολός.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-6, 28-16, 40-24, 44-35.
ΚΑΔΜΟΣ (Παπαδάκης-Λουκά): Ζάντζα 2, Τσομπανοπούλου 4, Μαργαρίτη 4, Γερογιάννη, Σκούμα 10, Θαλασσινού, Φίλη, Μπόβαλη 15, Γεωργούση 3, Θεοδοσίου, Αναγνώστου, Οικονόμου 6.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Καψούλης-Μερτύρη): Λάρη Ρ., Πέππα Σ. 4, Πέππα Α. 13, Λάρη Κ. 4, Λούκου 12,...
ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Κάδμος 56-71
Διαιτητές: Κοτσιμπός-Ζάχος.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-13, 26-23, 41-51, 56-71.
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΚ. (Παπούλιας-Λαλάς): Παπούλιας 2, Ζωμένος 5 (1), Μπουγάς, Οσμένι, Κατσίμπρας 7, Δελμούζος 7 (1), Σαπουντζής 23 (1), Μαυροδήμος, Μπακογιάννης, Δρίβας, Λαλάς 12 (2).
ΚΑΔΜΟΣ (Αναστασίου-Δεφίγγος): Γιαννακός 7 (1), Κόλλιας 6, Αναστασίου 22 (3), Τσάλεζας, Αξιώτης 4,...
Κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ: ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος 48-74
Ο Κάδμος πέρασε νικηφόρα από την Άμφισσα κερδίζοντας την τοπική ομάδα με 48-74, κατακτώντας την πρόκριση για το final-4 του κυπέλλου ΕΣΚΑΣΕ, φιλοδοξώντας φέτος να φτάσει στην κατάκτηση του τροπαίου!
Στο πρώτο 10λεπτο το ματς ήταν αμφίρροπο (20-22), με τον...
ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Αλίαρτος 80-26
Ημερομηνία: 13/10/2023
Διαιτητές: Ντάνος-Χριστοδούλου.
Κριτές: Μπάκα-Μπάκας-Χατζηπαναγιώτου.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-8, 37-10, 56-20, 80-26.
ΚΑΔΜΟΣ (Δεφίγγος): Τούντας 14, Κόλλιας 8, Γιαννακός 2, Κονσολάκης 6, Τσάλεζας 6, Ιωάννου 4, Καρανάσιος 5, Μαργαρίτης 12, Παπαδάκης 8, Καλαμπαλίκης 3, Μπότσης 12, Μάταλας.
ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μητρόπουλος-Σκαλτσάς): Κολοβός 4, Αντωνιάδης, Ματοντάσας 2, Παπαντωνίου 5 (1),...
Κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ: Αλίαρτος-Κάδμος 64-96
Πολύ καλή εμφάνιση και νίκη-πρόκριση στην επόμενη φάση για τον Κάδμο, που επικράτησε εκτός έδρας της Αλιάρτου με 64-96.
Η ομάδα του Αναστασίου με ένα εξαιρετικό β’ 10λεπτο όταν ”έτρεξε” επιμέρους σκορ 10-30, έκλεισε το ημίχρονο μπροστά με 26-56 για...
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Άρης Θήβας 64-23
Διαιτητές: Ντάνος-Γερονικολός.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-5, 21-11, 12-5, 15-2.
ΚΑΔΜΟΣ (Παπαδάκης): Ζαντζά 13, Τσομπανοπούλου 15 (1), Μαργαρίτη 8, Αναστασίου, Σκούμα 9, Θαλασσινού 2, Γεωργούση 9, Γιαννάκη 4, Γερογιάννη, Φίλη 2, Θεοδοσίου , Δαλαμάγκα 2.
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μπούτσικου – Γερμανός): Μπάκα 4, Τσαρούχα 8, Μαλέση, Πιπεροπούλου, Γρεβενιώτη...
ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Αίαντας Αυλίδας-Κάδμος 27-52
Ημερομηνία: 6/10/23.
Διαιτητές: Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 6-15, 5-15, 7-14, 9-8.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Σάλιαρης): Βαρδάκης 2, Σταυρόπουλος, Σκρέκας, Αργυρός Δ. 3, Ανθής, Αργυρός Η. 8 (2), Γκεσσόπουλος 5, Μπάμπουρας 4 (1), Ντούρμας 5 (1).
ΚΑΔΜΟΣ (Δεφίγγος-Αναστασίου): Γιαννακός 5 (1), Κόλλιας 2, Αναστασίου 11 (2), Μαντής 6, Τσάλεζας,...